Terminarz 2021

Etap korespondencyjny

Drużyny chcące uczestniczyć w Turnieju powinny dokonać rejestracji za pośrednictwem strony internetowej http://tmf.ptf.net.pl/ do dnia 10 stycznia 2021 r. (włącznie). Prace na etap korespondencyjny należy wysłać do północy 15 stycznia. Więcej informacji na temat przygotowania prac i sposobu dostarczenia ich do komitetów okręgowych znajduje się na stronie Polskiego TMF.

Półfinały

Półfinałowe zawody turniejowe odbędą się w dwóch okręgach, ze względu na obostrzenia obecnie rozegranie zawodów jest nie możliwe, zawody zostaną rozegrane w najbliższym możliwym terminie

20 lutego o godzinie 9.00 w Warszawie (Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk),

27 lutego o godzinie 10.00 we Wrocławiu (Instytut Fizyki Doświadczalnej Uniwersytetu Wrocławskiego)

Finały ogólnopolskie

Finał Turnieju, z udziałem najlepszych 4 drużyn półfinałowych (po dwie drużyny z ośrodka), zostanie rozegrany (27 marca 2021 r.- termin uzgadniany) na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (ul. prof.  S. Łojasiewicza 11, 30-348 Kraków). Podczas zawodów finałowych wszystkie wystąpienia – referenta, oponenta i recenzenta – z dyskusją włącznie odbywają się w języku angielskim. Na podstawie wyników zawodów finałowych zostanie wyłoniona drużyna reprezentująca Polskę w Turnieju Międzynarodowym.

Finały międzynarodowe 2021

Zawody międzynarodowe mają się odbyć w Kutaisi w Gruzji w dniach 7 lipca - 14 lipca.

Informacja o COVID-19

W związku z panującą pandemią, terminy etapów zawodów mogą ulec zmianie.